KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12814131
nr 1281 4131
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad. Fartyg. Motivet: 34x100 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:59:11
100 kr
700 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg